JAC sluit wederom geslaagd seizoen af

Met een groot applaus van alle aanwezigen, sloot het JAC van VVGZ weer een goed jeugdseizoen af.

 

Met wederom een geslaagde Familie-Slotdag, afgelopen zaterdag, kwam er een einde aan een seizoen voor onze jeugdleden.

Jammer van de weersomstandigheden, veel wind, veel bewolking, af en toe wat regen.

Naast het vele trainen, voetballen en wedstrijden waren er ook weer heel veel jeugdactiviteiten voor onze jeugd.

Deze jeugdactiviteiten gedurende het seizoen: 2011-2012, werden dus afgesloten met onze traditionele Slotdag. Dit jaar alweer ons eerste lustrum, voor de 7e maal organiseerde het JAC op de laatste zaterdag onze Slotdag.

Vanaf 07:30 was het JAC, samen met veel vrijwilligers en met het AC, al bezig om op het tweede veld een echt ORANJE-dorp op te bouwen. Zo verscheen er een voetbalKOOI, met snelheidsmeter, een groot VOETBAL-springkussen en een echte meterslange-survival-klimbaan. Onder een dreigend wolkendek werd het veld klaargezet voor alle jeugdige voetballertjes van VVGZ met hun families. Het kunstgrasveld werd in orde gebracht voor enkele wedstrijden en op het tweede gedeelte van het veld werd een pupillenveld uitgezet voor nog meer voetbalwedstrijden.

 

Van 10:00 uur was het meteen druk op het veld voor de jeugd. Ook leuk om te horen dat verschillende ouders, samen met hun kinderen, juist voor de VVGZ-Slotdag hadden gekozen, in plaats van enkele andere activiteiten deze dag. Terwijl op het hoofdveld de voetvolley-kampioenschappen begonnen, vonden steeds meer kinderen met hun ouders hun weg naar het Oranje-dorp. Alle kinderen vermaakten zich op het springkussen en op de survivalbaan en bij de snelheidsmeter werd gestreden om het hardste schot van allemaal.

 

 

 

  

 

 

 

Ook werd er een begin gemaakt met alle voetbalwedstrijden, onderling of van teams tegen hun eigen ouders. Zo traden de C3-D5-E4-F7-F4-E6-F1 aan tegen hun eigen ouders, waarbij felle strijd geleverd werd, de ouders wilden natuurlijk niet afgaan. Maar de gezelligheid voerde de boventoon deze dag.

Op het andere veld traden de eerst de F-, dan de E- en uiteindelijk de D-pupillen gezamelijk aan tegen hun eigen ouders, vaders en zelfs ook moeders. Heel leuk om te zien dat onze jeugdleden zo leuk met elkaar omgingen en gezamenlijk de strijd aangingen tegen de ouders.

 

 

 

 

 

Rond het middaguur was de BBQ heet genoeg en vond deze gretig aftrek. Zowel ouders als jeugdleden konden hier terecht. Voor de jongste kinderen waren er nog popcorn, oranje-suikerspinnen en de gehele dag door kregen de kinderen vanuit VVGZ dit gratis aangeboden.

 

 

 

 

 

Bij het schminken was het ook weer de hele dag erg druk, en gedurende de slotdag liepen er steeds meer kinderen met steeds fraaiere ORANJE-Holland versieringen op hun gezicht rond.

 

 

 

Het JAC bedankt alle vrijwilligers die hebben geholpen bij de Slotdag om deze weer tot een groots succes te maken. Tevens het AC bedankt voor de hulp bij het opzetten en opruimen van alle spullen, en ook een dank aan de firma Moonen uit Waalwijk voor hun support en sponsoring aan deze dag.

Voor het JAC weer een reden om ook volgend seizoen ons weer van onze beste kant te laten zien, met vele leuke en verrassende activiteiten. Wij hopen volgend seizoen ook weer op een grote opkomst van onze voetballertjes bij onze activiteiten. Zo zullen er de bekende vaste activiteiten zijn, maar het JAC zal altijd weer nieuwe activiteiten gaan zoeken en organiseren, net als in het afgelopen seizoen 2011-2012:

 

He JAC gaat genieten van de (voetballoze) zomer en zijn weer terug in Augustus met de Kick-Off voor het nieuwe seizoen, waarschijnlijk vrijdag 17 augustus, dus hou onze site maar in de gaten.

 

Fijne vakantie toegewenst vanuit het JAC.

 

Heeft u na het lezen interesse gekregen in onze plannen voor het komende seizoen, neem gerust eens contact op met het JAC, want wij kunnen uw hulp zeker gebruiken. Vooral ouders van onze F-leden zijn van harte welkom in het JAC, om ons te helpen, ondersteunen.  (anneke.eikema@live.nl)

 

Namens JAC, Hans Verschure

(met dank aan Rijk Bayens voor de fotos)



Geplaatst door: Jan Boom op 11-6-2012 10:53:15