Vrijdag 4 november j.l. is na 2 jaar de traditionele wijnproeverij van de businessclub weer gehouden.
In de kantine, kregen de ca. 60 aanwezige sponsoren, een afwisselend programma aangeboden waar de tong en de oren gestreeld werden. Mede businessclublid Basbaan Wijnen verzorgde de wijnen, welke in 4 ronden werden geserveerd en goedkeurend werden geproefd door de wijnkenners.Tussen deze ronden door, sprak Ronald Poots met gastsprekers Wessel Penning en Maarten Wijffels van het Algemeen Dagblad, over allerlei voetbalzaken.Wessel Penning, hoofd van de nieuwsdienst en columnist van het AD en oud-lid van VVGZ, wist met diverse anekdotes en over zijn podcast met Willem van Hanegem de aanwezige te boeien.
Maarten Wijffels, journalist en columnist bij het AD en groot kenner van Oranje, heeft een goede relatie met Louis van Gaal en gaf hiermee een mooie inkijk in het Nederlands Elftal en diverse WK’s die hij volgde als journalist. Wessel Penning, vriend en oud-ploeggenot van Ronald bij de Vogels, droeg ook een column voor over onze voormalige sportparkgenoten die met veel gelach werd ontvangen. Onze hoofdtrainer, die ook aanwezig was, kon hierdoor zijn ploeg voldoende stimuleren om de volgende dag “the battle of the birds” te winnen. Door de grote opkomst, het afwisselende programma en de mooie wijnen met hapjes, is het een geslaagde avond geworden.
Speciaal dank aan Henk v.d. Adel, die samen met Yente, Rosa en Mieke, alles faciliteerde in de kantine en bar. Eveneens dank aan Ronald die, op de voor hem kenmerkende manier, Wessel en Maarten tot mooie analyses en uitspraken verleidde.
Tot slot dank aan Basbaan Wijnen uit Zwijndrecht die deze avond geheel kosteloos heeft verzorgd.
VVGZ
Bezoekadres
Noordpark 5
3332 LA ZWIJNDRECHT
info@vvgz.nl