• Davina is één van de speelsters van MO11-1
  • De afgelopen weken hebben veel jonge voetbalmeiden kennis mogen maken met het meidenvoetbal bij VVGZ. Na een aantal proeftrainingen is het enthousiasme bij deze meiden alleen maar groter geworden. Resultaat is dat er een 2e meidenteam bij gaat komen. Naast het huidige MO13-1 komt er nu ook een MO11-1 Het nieuwe team zal bestaan uit een aantal voetbalmeiden dat al wat langere tijd lid is, en een groot aantal nieuwe meiden.

  • Inmiddels heeft ook onze trouwe meidenvoetbal sponsor "Girlpowerradio" aangegeven om niet alleen MO13-1 opnieuw te voorzien van nieuwe kleding, maar ook MO11-1 zal nieuwe wedstrijd- en trainingskleding krijgen van deze topsponsor. Namens de meiden willen we GIRLPOWERRADIO hiervoor natuurlijk enorm bedanken. 

    Met 2 meidenteams begint de meidenafdeling bij VVGZ nu echt vorm te krijgen. In het nieuwe meidenteam zijn nog een aantal plekjes vrij. Ben jij (of ken jij) een meisje geboren in 2014/2015 en gek van voetbal? Kom dan eens een keer gratis meetrainen. Natuurlijk kun je ook direct lid worden.

     

  • Deel van MO13 & MO11
  • Verder zijn we nog opzoek naar een aantal vrijwilligers die het team zouden willen gaan trainen en op wedstrijddagen zouden willen begeleiden.

    Binnenkort zal er een informatieavond worden georganiseerd waar we meer informatie zullen geven over de start van MO11-1. Speelsters en ouders ontvangen daarvoor binnenkort een uitnodiging.  

    Mochten er in de tussentijd vragen zijn, of wil je jezelf aanmelden als vrijwilliger dan kunt u contact opnemen met onze coördinator meidenvoetbal Ed Voetée via meidenvoetbal@vvgz.nl