Home
Vereniging
Historie
Bestuur
Reglementen en statuten
VVGZ-krant & presentatiegids
Commissies
Teams
Senioren
VVGZ 1
VVGZ 2
VVGZ 3
VVGZ 4
VVGZ 5
VVGZ 6
VVGZ 7
VVGZ 8
VVGZ 9
O23
Onder 19
JO19-1
JO19-2
JO19-3
Onder 17
JO17-1
Onder 16
JO16-1
JO16-2
Onder 15
JO15-1
JO15-2
JO15-3
Onder 14
JO14-1
JO14-2
Onder 13
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
Meiden
MO13-1
Onder 11
JO11-1
JO11-2
JO11-3
Onder 10
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
Onder 9
JO9-1
JO9-2
JO9-3
Onder 8
JO8-1
JO8-2
JO8-3
Mini pupillen
Mini-pupillen
Ledenadministratie
Aanmelden proeftraining
Contributie
Lid worden
Opzeggen
Overschrijven
Wedstrijden
Programma
Uitslagen
Afgelastingen
Toernooien
Scheidsrechters
Wedstrijdverslagen
Sponsoring bij VVGZ
Sponsoring bij VVGZ
Scoren met sponsoring
Sponsorcommissie
Sponsorvormen
Huidige sponsors van V.V.G.Z.
Webshop
Activiteiten
Activiteitenkalender
Jan Hamer Toernooi
Minikamp
Slotdag
Vrijwilligers & vacatures
Clubtopper
Bar- en keukendiensten
Openstaande vacatures
vrijwilligersbeleid
Contact
Fotoalbum
Home
Vereniging
+
Historie
Bestuur
Reglementen en statuten
VVGZ-krant & presentatiegids
Commissies
Teams
+
Senioren
+
VVGZ 1
VVGZ 2
VVGZ 3
VVGZ 4
VVGZ 5
VVGZ 6
VVGZ 7
VVGZ 8
VVGZ 9
O23
Onder 19
+
JO19-1
JO19-2
JO19-3
Onder 17
+
JO17-1
Onder 16
+
JO16-1
JO16-2
Onder 15
+
JO15-1
JO15-2
JO15-3
Onder 14
+
JO14-1
JO14-2
Onder 13
+
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
Meiden
+
MO13-1
Onder 11
+
JO11-1
JO11-2
JO11-3
Onder 10
+
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
Onder 9
+
JO9-1
JO9-2
JO9-3
Onder 8
+
JO8-1
JO8-2
JO8-3
Mini pupillen
+
Mini-pupillen
Ledenadministratie
+
Aanmelden proeftraining
Contributie
Lid worden
Opzeggen
Overschrijven
Wedstrijden
+
Programma
Uitslagen
Afgelastingen
Toernooien
Scheidsrechters
Wedstrijdverslagen
Sponsoring bij VVGZ
+
Sponsoring bij VVGZ
Scoren met sponsoring
Sponsorcommissie
Sponsorvormen
Huidige sponsors van V.V.G.Z.
Webshop
Activiteiten
+
Activiteitenkalender
Jan Hamer Toernooi
Minikamp
Slotdag
Vrijwilligers & vacatures
+
Clubtopper
Bar- en keukendiensten
Openstaande vacatures
vrijwilligersbeleid
Contact
Fotoalbum
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
19 mrt. 20:00
VVGZ 1 - Oranje Wit 1
Sportpark De Noord
23 mrt. 08:30
VVGZ MO13-1 - Madese Boys MO13-1
Sportpark De Noord
23 mrt. 08:30
VVGZ JO11-3 - ASWH JO11-4
Sportpark De Noord
23 mrt. 08:30
VVGZ JO11-2 - Oranje Wit JO11-3
Sportpark De Noord
23 mrt. 08:30
VVGZ JO11-1 - Baronie JO11-2
Sportpark De Noord
23 mrt. 08:30
Heerjansdam JO9-3 - VVGZ JO9-2
Sportpark De Molenwei
23 mrt. 08:30
IFC JO8-2 - VVGZ JO8-3
Sportpark Schildman
23 mrt. 08:30
Nieuw Lekkerland JO10-2 - VVGZ JO10-3
Sportpark Excelsior
23 mrt. 08:30
Oranje Wit JO8-9 - VVGZ JO8-4
Sportpark Oranje Wit
23 mrt. 08:30
Pelikaan JO10-4 - VVGZ JO10-4
Sportpark Bakestein
23 mrt. 08:45
Sliedrecht JO17-2 - VVGZ JO17-2
Sportpark De Lockhorst
23 mrt. 09:30
VVGZ JO9-3 - Oranje Wit JO9-5
Sportpark De Noord
23 mrt. 10:00
Heerjansdam JO10-2 - VVGZ JO10-2
Sportpark De Molenwei
23 mrt. 10:15
VVGZ JO15-2 - Sliedrecht JO15-1
Sportpark De Noord
23 mrt. 10:15
VVGZ JO13-1 - Drechtstreek JO13-1
Sportpark De Noord
23 mrt. 10:15
ZBC'97 JO13-1JM - VVGZ JO13-2
Sportpark Bakestein
23 mrt. 10:30
VVGZ 3 - De Zwerver 3
Sportpark De Noord
23 mrt. 10:30
VVGZ JO8-2 - Rijsoord JO8-2JM
Sportpark De Noord
23 mrt. 10:30
De Zwerver JO19-1 - VVGZ JO19-2
Sportpark De Schans
23 mrt. 10:45
Nieuw Lekkerland JO15-2 - VVGZ JO15-3
Sportpark Excelsior
23 mrt. 10:45
Beek Vooruit JO13-4 - VVGZ JO13-3
Sportpark De Heikant
23 mrt. 11:30
VVGZ JO8-1 - Oranje Wit JO8-3
Sportpark De Noord
23 mrt. 11:30
Oranje Wit JO19-3 - VVGZ JO19-1
Sportpark Oranje Wit
23 mrt. 12:00
VVGZ JO13-4 - Rijsoord JO13-4
Sportpark De Noord
23 mrt. 12:15
VVGZ JO15-1 - Hardinxveld JO15-1
Sportpark De Noord
23 mrt. 12:30
VVGZ JO10-1 - RCD JO10-1
Sportpark De Noord
23 mrt. 13:00
VVGZ 5 - VV Papendrecht 4
Sportpark De Noord
23 mrt. 13:15
De Alblas 6 - VVGZ 7
Sportpark Souburgh
23 mrt. 13:30
VOC JO17-1 - VVGZ JO17-1
Sportpark VOC
23 mrt. 13:30
DIA JO16-3 - VVGZ JO16-2
Sportpark De Gouwen
23 mrt. 13:45
VVGZ 9 - Nieuw Lekkerland 6
Sportpark De Noord
23 mrt. 14:30
Nieuw Lekkerland 5 - VVGZ 6
Sportpark Excelsior
23 mrt. 14:45
SC 't Zand O23-1 - VVGZ O23-1
Sportpark Bijstervelden
23 mrt. 15:00
VVGZ 1 - IFC 1
Sportpark De Noord
Programma thuis
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
19 mrt. 20:00
VVGZ 1 - Oranje Wit 1
Sportpark De Noord
23 mrt. 08:30
VVGZ MO13-1 - Madese Boys MO13-1
Sportpark De Noord
23 mrt. 08:30
VVGZ JO11-3 - ASWH JO11-4
Sportpark De Noord
23 mrt. 08:30
VVGZ JO11-2 - Oranje Wit JO11-3
Sportpark De Noord
23 mrt. 08:30
VVGZ JO11-1 - Baronie JO11-2
Sportpark De Noord
23 mrt. 09:30
VVGZ JO9-3 - Oranje Wit JO9-5
Sportpark De Noord
23 mrt. 10:15
VVGZ JO15-2 - Sliedrecht JO15-1
Sportpark De Noord
23 mrt. 10:15
VVGZ JO13-1 - Drechtstreek JO13-1
Sportpark De Noord
23 mrt. 10:30
VVGZ 3 - De Zwerver 3
Sportpark De Noord
23 mrt. 10:30
VVGZ JO8-2 - Rijsoord JO8-2JM
Sportpark De Noord
23 mrt. 11:30
VVGZ JO8-1 - Oranje Wit JO8-3
Sportpark De Noord
23 mrt. 12:00
VVGZ JO13-4 - Rijsoord JO13-4
Sportpark De Noord
23 mrt. 12:15
VVGZ JO15-1 - Hardinxveld JO15-1
Sportpark De Noord
23 mrt. 12:30
VVGZ JO10-1 - RCD JO10-1
Sportpark De Noord
23 mrt. 13:00
VVGZ 5 - VV Papendrecht 4
Sportpark De Noord
23 mrt. 13:45
VVGZ 9 - Nieuw Lekkerland 6
Sportpark De Noord
23 mrt. 15:00
VVGZ 1 - IFC 1
Sportpark De Noord
Programma uit
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
23 mrt. 08:30
Heerjansdam JO9-3 - VVGZ JO9-2
Sportpark De Molenwei
23 mrt. 08:30
IFC JO8-2 - VVGZ JO8-3
Sportpark Schildman
23 mrt. 08:30
Nieuw Lekkerland JO10-2 - VVGZ JO10-3
Sportpark Excelsior
23 mrt. 08:30
Oranje Wit JO8-9 - VVGZ JO8-4
Sportpark Oranje Wit
23 mrt. 08:30
Pelikaan JO10-4 - VVGZ JO10-4
Sportpark Bakestein
23 mrt. 08:45
Sliedrecht JO17-2 - VVGZ JO17-2
Sportpark De Lockhorst
23 mrt. 10:00
Heerjansdam JO10-2 - VVGZ JO10-2
Sportpark De Molenwei
23 mrt. 10:15
ZBC'97 JO13-1JM - VVGZ JO13-2
Sportpark Bakestein
23 mrt. 10:30
De Zwerver JO19-1 - VVGZ JO19-2
Sportpark De Schans
23 mrt. 10:45
Nieuw Lekkerland JO15-2 - VVGZ JO15-3
Sportpark Excelsior
23 mrt. 10:45
Beek Vooruit JO13-4 - VVGZ JO13-3
Sportpark De Heikant
23 mrt. 11:30
Oranje Wit JO19-3 - VVGZ JO19-1
Sportpark Oranje Wit
23 mrt. 13:15
De Alblas 6 - VVGZ 7
Sportpark Souburgh
23 mrt. 13:30
VOC JO17-1 - VVGZ JO17-1
Sportpark VOC
23 mrt. 13:30
DIA JO16-3 - VVGZ JO16-2
Sportpark De Gouwen
23 mrt. 14:30
Nieuw Lekkerland 5 - VVGZ 6
Sportpark Excelsior
23 mrt. 14:45
SC 't Zand O23-1 - VVGZ O23-1
Sportpark Bijstervelden