• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 dec. 19:30VVGZ JO13-1 - Unitas JO13-1Sportpark De Noord
    9 dec. 08:30VVGZ JO9-1 - ASWH JO9-2Sportpark De Noord
    9 dec. 08:30VVGZ JO10-2 - Pelikaan JO10-1Sportpark Bakestein
    9 dec. 08:30VVGZ MO13-1 - Rijsoord MO13-2Sportpark De Noord
    9 dec. 08:30VVGZ JO11-2 - Dubbeldam JO11-2Sportpark De Noord
    9 dec. 08:30VVGZ JO10-3 - ASWH JO10-4Sportpark Schildman
    9 dec. 08:30VVGZ JO15-2 - VV Papendrecht JO15-1Sportpark De Noord
    9 dec. 08:30ASWH JO8-3 - VVGZ JO8-2Sportpark Schildman
    9 dec. 08:30Oranje Wit JO8-7 - VVGZ JO8-3Sportpark Oranje Wit
    9 dec. 08:30Rijsoord JO13-3JM - VVGZ JO13-3Het Kraaiennest
    9 dec. 08:30Sliedrecht JO13-5 - VVGZ JO13-4Sportpark De Lockhorst
    9 dec. 08:30De Zwerver JO10-3 - VVGZ JO10-4Sportpark De Schans
    9 dec. 09:00Dubbeldam JO11-1 - VVGZ JO11-1Sportpark Schenkeldijk
    9 dec. 09:00DFC JO8-1 - VVGZ JO8-1Sportpark Krommedijk
    9 dec. 09:45Rijsoord JO11-3JM - VVGZ JO11-3Het Kraaiennest
    9 dec. 10:00VVGZ JO9-3 - Alblasserdam JO9-1Sportpark Souburgh
    9 dec. 10:00GJS JO10-1 - VVGZ JO10-1Sportpark Dalem
    9 dec. 10:00LRC JO15-2 - VVGZ JO15-3Sportpark Glaspark
    9 dec. 10:15VVGZ 9 - ASWH 4Sportpark De Noord
    9 dec. 10:15VVGZ JO13-2 - De Alblas JO13-2Sportpark De Noord
    9 dec. 10:15VVGZ JO13-1 - Rijsoord JO13-1Sportpark De Noord
    9 dec. 10:15ASWH JO15-1 - VVGZ JO15-1Sportpark Schildman
    9 dec. 10:15RFC JO17-1 - VVGZ JO17-1Gemeentelijk Sportpark
    9 dec. 10:30FC Dordrecht Amateurs 2 - VVGZ 4Sportpark Krommedijk
    9 dec. 11:15Unitas JO14-3 - VVGZ JO14-2Sportpark Molenvliet
    9 dec. 12:00VVGZ 6 - Hardinxveld 6Sportpark De Noord
    9 dec. 12:00VVGZ JO16-1 - Internos JO16-1Sportpark De Noord
    9 dec. 12:00GJS JO16-3 - VVGZ JO16-2Sportpark Dalem
    9 dec. 12:00VV Papendrecht JO19-2 - VVGZ JO19-2Sportpark Slobbengors
    9 dec. 12:30VVGZ 2 - Heerjansdam 2Sportpark De Noord
    9 dec. 12:30Hardinxveld 4 - VVGZ 5Sportpark Sluisweg
    9 dec. 14:15VVGZ 3 - Drechtstreek 3Sportpark De Noord
    9 dec. 14:15Wieldrecht JO9-3 - VVGZ JO9-2Sportpark Wieldrecht
    9 dec. 14:30EBOH 5 - VVGZ 8Sportpark Schenkeldijk
    9 dec. 14:45VVGZ O23-1 - ASWH O23-2Sportpark De Noord
    9 dec. 15:00VVGZ 1 - Spirit 1Sportpark De Noord
    9 dec. 16:30VVGZ JO19-1 - Unitas'30 JO19-3Sportpark De Noord
    13 dec. 19:00Wieldrecht JO13-1 - VVGZ JO13-1Sportpark Wieldrecht
    13 dec. 19:30VVGZ JO14-1 - Oranje Wit JO14-3Sportpark De Noord
  • Programma thuis

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 dec. 19:30VVGZ JO13-1 - Unitas JO13-1Sportpark De Noord
    9 dec. 08:30VVGZ JO9-1 - ASWH JO9-2Sportpark De Noord
    9 dec. 08:30VVGZ JO10-2 - Pelikaan JO10-1Sportpark Bakestein
    9 dec. 08:30VVGZ MO13-1 - Rijsoord MO13-2Sportpark De Noord
    9 dec. 08:30VVGZ JO11-2 - Dubbeldam JO11-2Sportpark De Noord
    9 dec. 08:30VVGZ JO15-2 - VV Papendrecht JO15-1Sportpark De Noord
    9 dec. 08:30VVGZ JO10-3 - ASWH JO10-4Sportpark Schildman
    9 dec. 10:00VVGZ JO9-3 - Alblasserdam JO9-1Sportpark Souburgh
    9 dec. 10:15VVGZ 9 - ASWH 4Sportpark De Noord
    9 dec. 10:15VVGZ JO13-2 - De Alblas JO13-2Sportpark De Noord
    9 dec. 10:15VVGZ JO13-1 - Rijsoord JO13-1Sportpark De Noord
    9 dec. 12:00VVGZ 6 - Hardinxveld 6Sportpark De Noord
    9 dec. 12:00VVGZ JO16-1 - Internos JO16-1Sportpark De Noord
    9 dec. 12:30VVGZ 2 - Heerjansdam 2Sportpark De Noord
    9 dec. 14:15VVGZ 3 - Drechtstreek 3Sportpark De Noord
    9 dec. 14:45VVGZ O23-1 - ASWH O23-2Sportpark De Noord
    9 dec. 15:00VVGZ 1 - Spirit 1Sportpark De Noord
    9 dec. 16:30VVGZ JO19-1 - Unitas'30 JO19-3Sportpark De Noord
    13 dec. 19:30VVGZ JO14-1 - Oranje Wit JO14-3Sportpark De Noord
  • Programma uit

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 dec. 08:30ASWH JO8-3 - VVGZ JO8-2Sportpark Schildman
    9 dec. 08:30Oranje Wit JO8-7 - VVGZ JO8-3Sportpark Oranje Wit
    9 dec. 08:30Rijsoord JO13-3JM - VVGZ JO13-3Het Kraaiennest
    9 dec. 08:30Sliedrecht JO13-5 - VVGZ JO13-4Sportpark De Lockhorst
    9 dec. 08:30De Zwerver JO10-3 - VVGZ JO10-4Sportpark De Schans
    9 dec. 09:00Dubbeldam JO11-1 - VVGZ JO11-1Sportpark Schenkeldijk
    9 dec. 09:00DFC JO8-1 - VVGZ JO8-1Sportpark Krommedijk
    9 dec. 09:45Rijsoord JO11-3JM - VVGZ JO11-3Het Kraaiennest
    9 dec. 10:00GJS JO10-1 - VVGZ JO10-1Sportpark Dalem
    9 dec. 10:00LRC JO15-2 - VVGZ JO15-3Sportpark Glaspark
    9 dec. 10:15ASWH JO15-1 - VVGZ JO15-1Sportpark Schildman
    9 dec. 10:15RFC JO17-1 - VVGZ JO17-1Gemeentelijk Sportpark
    9 dec. 10:30FC Dordrecht Amateurs 2 - VVGZ 4Sportpark Krommedijk
    9 dec. 11:15Unitas JO14-3 - VVGZ JO14-2Sportpark Molenvliet
    9 dec. 12:00GJS JO16-3 - VVGZ JO16-2Sportpark Dalem
    9 dec. 12:00VV Papendrecht JO19-2 - VVGZ JO19-2Sportpark Slobbengors
    9 dec. 12:30Hardinxveld 4 - VVGZ 5Sportpark Sluisweg
    9 dec. 14:15Wieldrecht JO9-3 - VVGZ JO9-2Sportpark Wieldrecht
    9 dec. 14:30EBOH 5 - VVGZ 8Sportpark Schenkeldijk
    13 dec. 19:00Wieldrecht JO13-1 - VVGZ JO13-1Sportpark Wieldrecht