• VVGZ 9

  • VVGZ 9

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Balistreri, KaitanTeamspeler
    Berrag, SohaibTeamspeler
    Gerritsen, HiddeTeamspeler
    Ghasemyar, ShahabTeamspeler
    Guise, MarcTeamspeler
    Jongenelen, MarenoTeamspeler
    Kraaijeveld, ThomasTeamspeler
    Noort, Calvin VanTeamspeler
    Ouwens, SebastiaanTeamspeler
    Reijden, Lucas van derTeamspeler
    Rodriquez Pappers, DanielTeamspeler
    Tubbing, RileyTeamspeler
    Vegter, TomTeamspeler
    Zian, AnouarTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 mei 14:30VVGZ 9 - De Alblas 7Sportpark Souburgh
    25 mei 12:00VV Papendrecht 5 - VVGZ 9Sportpark Slobbengors
    1 jun. 15:00VVGZ 9 - Rijsoord 7Sportpark De Noord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 meiASWH 4 - VVGZ 92 - 2
    13 meiVVGZ JO17-1 - ASWH JO17-13 - 2
    11 meiVVGZ 8 - EBOH 51 - 2
    11 meiSpirit 1 - VVGZ 12 - 0
    11 meiVVGZ JO15-2 - RCD JO15-12 - 5
    11 meiHardinxveld 6 - VVGZ 64 - 3
    11 meiVVGZ O23-1 - Drechtstreek O23-11 - 2
    11 meiDrechtstreek 3 - VVGZ 36 - 3
    11 meiHeerjansdam 2 - VVGZ 21 - 2
    11 meiVVGZ 5 - Hardinxveld 42 - 0
  • Poulestanden VVGZ 9 ( 5e klasse 524 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH 419134275294643
    2Nieuw Lekkerland 621133591355642
    3VV Papendrecht 518141389276240
    4Rijsoord 716102458342432
    5Drechtstreek 920102877532432
    6VVGZ 91885561382329
    7Alblasserdam 4199196465-128
    8De Zwerver 7208484847128
    9Sliedrecht 9198385952727
    10DFC 72072115763-623
    11De Alblas 721211841138-977
    12Groote Lindt 521002139178-1390