Na het toernooi is er op het terras een muzikale afsluiting.
Dit jaar zal, net als vorig jaar, ook een aparte competitie georganiseerd worden voor de oudere jeugdteams.
Jeugd
Voor onze jeugdleden is er vanaf 10 uur weer een voetbaldorp op het B-veld.
Onder begeleiding van trainers en begeleiders kan een parcour afgewikkeld worden met leuke uitdagingen, zoals vakschieten, voetbaldarts en voetbalsjoelen.
Verder kunnen de kinderen zich laten sminken en kun je een tattoo laten zetten.
Al dat leuks kun je natuurlijk niet volhouden zonder een goed gevulde buik, daarom kun je overdag overheerlijke poffertjes en/of popcorn kopen.
Ook is er weer de mogelijkheid voor ouder-kind voetbal op het VLS-court. Inschrijven voor het ouder-kind voetbal kan via: activiteiten@vvgz.nl
Om circa 12:00 uur zullen al onze kampioenen nog eens extra in het zonnetje worden gezet middels de inmiddels traditionele kampioenenparade.
Eten en drinken
Overdag is zowel de bar binnen als buiten geopend.
Voor een lekkere maaltijd kun je terecht in de kantine, bij de satélounge of kun je een overheerlijke hamburger scoren.