Het nieuwe LED scorebord, gesponsord door de broers Jan en Pieter Hamer ( zie eerder artikel op deze website), is mede tot stand kunnen komen door de inzet van diverse sponsors en vrijwilligers.
Het nieuwe bord is gemonteerd aan de bestaande staalconstructie (kolommen) van het oude bord. Om de nieuwe led panelen te kunnen monteren moest nog wel een stalen frame worden gerealiseerd. Deze is gefabriceerd door onze sponsor en businessclublid J. Buijse & Zn. B.V., Staalbouw & Industrial Services, die totaaloplossingen biedt voor productie, levering, montage en onderhoud van allerlei soorten staalconstructies. De montage van het frame aan de bestaande kolommen is ook uitgevoerd door J. Buijse & Zn. B.V. met hulp van een kraan en monteurs van DEME Infra.
Vervolgens moesten er ook nieuwe kabels worden aangelegd voor de stroomvoorziening van het nieuwe bord. Dit uitgevoerd door de “zondagploeg” van VVGZ. Deze fantastische vrijwilligers, die iedere zondagochtend rond 09.00 uur op het Noordpark zijn om allerhande klussen uit te voeren, hebben in minder dan 3 uur tijd ca. 35 meter nieuwe kabels ingegraven. Hartelijk dank aan Jacques van Hees, Henk v.d. Adel, Bert Boer, Andre Helmink, Dennis Paans en Eddy de Lange, die de zondag na de Slotdag alweer vroeg op het Noordpark waren.
VVGZ dankt alle sponsors en vrijwilligers hartelijk voor hun bijdrage.
VVGZ
Bezoekadres
Noordpark 5
3332 LA ZWIJNDRECHT
info@vvgz.nl