Nadat grote broer Mikah ruim 2 jaar geleden Pupil van de Week was geweest tijdens de thuiswedstrijd tegen ook toen de Zwerver uit Kinderdijk, was afgelopen zaterdag het jongere broertje Devi Visser aan de beurt. In de ochtend werd met zijn elftal VVGZ JO8-5 , dat getraind wordt door zijn vader Barry, ondanks vier doelpunten van de voet van Devi toch met 5-9 verloren van EBOH JO8-1.
's Middags kwam een tikkeltje nerveuze Devi samen met zijn vader Barry en moeder Ewelina en broer Mikah naar de businessruimte.
Na de verwelkoming voegde Devi zich bij het 1e elftal in de kleedkamer om de voorbereiding van de spelers op de wedstrijd tegen de Zwerver mee te maken en werd met een enthousiast applaus 🙌🙌 ontvangen en vond al snel zijn plaats tussen de grote jongens Noah Jamin, Wesley de Hoog, Tutku Aygören en Serkan Tanriseven en voorspelde Devi aan Tutku Aygören, dat VVGZ met 2-0 ging winnen en gezien de opgestoken duim 👍 had hij er alle vertrouwen in.
Hierna ging Devi samen met het 1e elftal fanatiek aan de warming-up beginnen en aansluitend werd met de wisselspelers Jesse van Wingerden, Wessel van den Heuvel, Tutku Aygören, Wesley de Hoog en Thijn Grijsen een balletje getrapt, waarbij ondanks zijn jeugdige leeftijd van bijna 7 jaar zijn balvaardigheid en traptechniek opvielen.
Samen met de grensrechters Erik Zwaan van VVGZ en Titus Fleur van de Zwerver volgde Devi voor aanvang van de wedstrijd aandachtig de uitleg van scheidsrechter Floris Oskam over zijn manier van het leiden van de wedstrijd.
Het grote moment was voor Devi aangebroken om de wedstrijdbal van de zuil te pakken en deze met de scheidsrechter en zijn assistenten en de beide elftallen naar de middenstip te brengen en samen met de aanvoerders Mike Roodhorst van VVGZ en Lucas Adelino van de Zwerver de toss te verrichten.
Na eerst de verdedigers van de Zwerver uitgespeeld te hebben, passeerde Devi keeper Bas Bijkerk met een vlammend geplaatst schot.
Vanuit de dug-out werd met de wisselspelers de spannende wedstrijd gevolgd, die door doelpunten van Mark Zwang en Serkan Tanriseven eindigde in de vooraf door Devi in de kleedkamer voorspelde 2-0 overwinning.
Na de zwaar bevochten en op karakter binnengesleepte 3 punter kon het feest in de kleedkamer losbarsten en schalde opnieuw het 🎶 Shirt uit en Zwaaien 🎶 uit de ghettoblaster en koos Devi ervoor om het schouwspel zittend vanaf een stoeltje vol verwondering te aanschouwen.
Na genoten te hebben van de uitbundige festiviteiten in de kleedkamer werd Devi door ceremoniemeester Ronald Poots gehuldigd als Pupil van de Week en ontving als aandenken de oorkonde, de tas met leuke surprises en de favoriete bal met handtekeningen van spelers en staf.
Tenslotte ging Devi met zijn "Favoriete Speler" Tutku Aygören en de meer dan terecht tot "Man of the Match" - uitgeroepen Mike Roodhorst op de foto.
Helaas door vermoeidheid en slaap overmand na deze drukke dag zag Devi het niet meer zitten om als traditionele afsluiting met de selectie frietjes en snacks te eten en verliet met zijn ouders Barry en Ewelina en broer Mikah moe en voldaan "Het Vogelnest" om thuis goed uit te rusten, want zondagochtend vroeg moet weer koers gezet worden naar sportcomplex Varkenoord om samen met Mikah deel te nemen aan de Feyenoord talenttrainingen.
PETER JAMIN
VVGZ
Bezoekadres
Noordpark 5
3332 LA ZWIJNDRECHT
info@vvgz.nl